autumn1.jpg

UWAGA!

Uwaga, jesteś na archiwalnej stronie ZSP2 "NITKI" w Nowej Soli. Aktualna strona znajduje się na

Rekolekcje

Uczniowie przychodzą do szkoły na godzinę 8:00 (według planu) i o godzinie 8:30 pod opieką nauczyciela udają się do kościoła.

CHANEL

Konkurs z tradycjami

Czytamy już od 15 lat. Konkurs stał się nierozłącznym elementem wydarzeń kulturalnych w naszej placówce. Zaś historia pokazuje, że wybrane teksty bywały różne, począwszy od "Literatury w spódnicy" i Małgorzaty Kalicińskiej, skończywszy na literaturze science-fiction, Dostojewskim, Schulzu...

Tegoroczny Konkurs Pięknego Czytania zetknął nas z "Dziennikami" Marii Dąbrowskiej i po raz kolejny przekonał, że warto czytać, zwłaszcza pięknie. I warto słuchać tekstów mądrych zwykłej kobiety żyjącej w niezwykłych czasach.

Gratulacje dla uczestników ze wszystkich nowosolskich i kożuchowskiej szkoły średniej. Wyrazy uznania dla laureatów: Agaty Babiarz (LO), Darii Hrebeniuk (CKZiU "Elektryk) i Patryka Kluczyńskiego (ZSP3 "Odlewniak) i podziękowanie dla Karoliny Kłonicy, naszej uczennicy, wyróżnionej w konkursie.

Lulka i Ewelina

Patrzeć na Ewelinę na filmie to jak patrzeć na morze na widokówce... ale... patrzcie na obcasy i słuchajcie linii basowej. Tam wszystko się zgadza.

Lulka niestety ukryta, a na sali był rumor... ale też dała radę.

Cóż... תודה!

P.S. LULKA po hebrajsku jest: יוליה