Uroczystość upamiętniająca likwidację filii obozu Gross-Rosen w Neusalz i marszu śmierci 1000 kobiet z 1945 roku.

Wczoraj w naszej szkole odbyły się warsztaty dla kucharzy oraz cukierników. Uczniowie z dwóch nowosolskich szkół zdobywali wiedzę oraz praktyczne umiejętności. Pod czujnym okiem Pana Leszka Urlickiego uczestnicy warsztatów przygotowywali wiosenne kanapki, sałatkę oraz przepyszne gofry. W pracach na kuchni młodzi kucharze byli wspierani przez „naszych mistrzów”: Anię Dzwoniarek i Jacka Zygarta z klasy IIcwz. Przygotowane smakołyki znikały z talerzy w okamgnieniu.

Nie wiem, czy ktoś tego używa, ale pan Giedziun wymyślił, że nie byłoby źle umieszczać coś takiego na każdym naszym plakacie. To, co widzisz, to po prostu test.

Walentynki są raz w roku, pełne szczęścia i uroku,
a Ty stale bądź radosny i promienny jak dzień wiosny.”

W tym roku szkolnym Walentynki z niespodzianką w Bibliotece, ze względu na ferie zimowe, odbędą się 9 lutego, wszystkich lubiących czytać zapraszam .

Nauczyciel – Bibliotekarz Mirosława Popiel – Dubec