Uwaga!

26.04.2018 w  czwartek  o  godzinie  15 odbędą  się  konsultacje  dla  2 ZA z  WPB   przeniesione  z 13 i  27 kwietnia proszę  o  obecność  osoby  z  zaległościami z  1 za

19 kwietnia 2018 obchodziliśmy 75 rocznicę powstania w Getcie Warszawskim. Nasza młodzież rozdała symboliczne żonkile społeczności szkolnej i mieszkańcom Nowej Soli oraz przypominała o tamtych dniach.

17 kwietnia młodzież klasy 2cwz przygotowała spotkanie z Sybirakami, które miało na celu upamiętnić deportacje Polaków na Sybir oraz przypomnieć o tych, którzy zginęli w Katyniu, Ostaszkowie, Miednoje...

Dziękujemy naszym gościom za przybycie. Podziękowania również kierujemy cierpliwemu JF.

RM

Joanna Jabłońska uczennica klasy III cwz zdała egzaminy i uzyskała prawo jazdy kat.B Kurs realizowany był w ramach projektu pt. ”Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Nowosolskim”. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż Asia egzamin teoretyczny oraz praktyczny zdała w pierwszym terminie!!!
GRATULUJEMY i ŻYCZYMY SZEROKIEJ DROGI !!!

W naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. W trakcie spotkania młodzież miała okazję dowiedzieć się z jakich form wsparcia może skorzystać po zakończeniu nauki. Jak się okazuje absolwenci szkół ponadgimnazjalnych mogą m.in. uzyskać dofinansowanie na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.