Widzicie tu zdjęcia z WOSP?

I nie zobaczycie, bo FLICKR zrobił nam przykrą niespodziankę. Od 1 stycznia każe sobie płacić za hostowanie zdjęć. Przedtem latami był darmowy. Oczywiście można zapłacić i wszystko wróci do normy, ale skąd pewność, że firma, która zrobiła użytkownikom numer, nie zrobi go jeszcze raz?

Przy okazji dygresja: Nie inwestuj życia w FACEBOOK, bo możesz przeżyć to samo.

Druga rzecz: trzeba zaktualizować silnik strony, a wiem, że nie odbędzie się to bezboleśnie, bo już próbowałem. Więc strona może na jakiś czas paść, ale może się też zdarzyć, że niczego nie zauważycie.

Na pewno zniknie ileś tysięcy najstarszych zdjęć, a admin musi sobie przemyśleć, jak to na nowo ułożyć. Problem zdjęć dotyczy też strony nitki.edu.pl.

---

17 stycznia 2019.  W PRL ten dzień to było takie małe święto, a w szkołach robiono uroczyste akademie ku czci żołnierza radzieckiego i polskiego.

Skasowałem 1000 zdjąć. Można z tego wywnioskować, że dzisiaj zniknie kolejny 1000 przy założeniu, że będę nad tym siedział do wieczora :)

Przymierzam się też do skasowaniu stron archiwalnych. Nikt tego nie używa, więc utrzymywanie tego nie ma sensu.

 
W czwartek (10 stycznia) o godz. 11.00 w sali nr 2 odbędzie się szkolenie przed 27. finałem WOŚP, które poprowadzą przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. Na spotkaniu zostaną przekazane również informacje odnośnie wyznaczonych miejsc kwestowania. Obecność obowiązkowa! Do zobaczenia!
 
Nowosolski Sztab WOŚP zaprasza na imprezę otwartą, na której wystąpią zespoły taneczne TIGA, GAMIX i SKORPION oraz odbędzie się pokaz talentów. Swój program zaprezentuje Warsztat Terapii Zajęciowej, a o dawkę dobrej muzyki zadbają zespoły GEDIA Blues Band i Wesoły Początek Radości.
Liczne atrakcje dla najmłodszych i nie tylko! Nie zabraknie również Licytacji, podczas których będzie można wylicytować gadżety WOŚP i fanty.
Startujemy w dniu Finału o godz. 15.00 na Hali Sportowej CKZiU "Elektryk". Zapraszamy wszystkich mieszkańców Nowej Soli i okolic!

Wesołych Świąt i Szczęśliwego nowego Roku 2019

Joomla templates by a4joomla