W dniu 9 marca odbył się apel zorganizowany przez Samorząd Szkolny. Głównym celem spotkania było przedstawienie sprawozdania z działalności samorządu, podsumowanie frekwencji i wyników nauczania po pierwszym semestrze, wyróżnienie uczniów, którzy uzyskali wysokie średnie ocen i wysoką frekwencję oraz reprezentowali szkołę w konkursach na różnych szczeblach.

Przedstawiciele samorządu przedstawili klasy i uczniów szczególnie wyróżniające się pod względem ocen i frekwencji po pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018.

Pierwsze miejsce w kategorii „najwyższa średnia ocen” wywalczyła klasa III c wz, drugie miejsce zajęła III a wz, a trzecie IV TFI.

Najwyższą średnią ocen po pierwszym semestrze osiągnęły kolejno Joanna Wydra 5,2, Dżeskia Reich 5,17 oraz Karolina Młynkowiak 5,11. Wielkie gratulacje!!

Najwyższą frekwencją 82,3% może pochwalić się klasa I a bs. Ponadto wyróżniły się klasa I b bs i II b wz.

Szczególne gratulacje zostały skierowane do Wiktorii Kryk (Ic bs), Zuzanny Pietrzak (I a bs) i Marka Zuchory (Ia bs) . Wymienieni uczniowie nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej.

Szefowa sztabu WOŚP pani Anna Maćkowiak uhonorowała pracowników szkoły dyplomami za udział w tegorocznej edycji zbiórki funduszy na pomoc noworodkom.