Designed by Freepik

Drodzy Ósmoklasiści,

przed Wami najważniejsza decyzja w dotychczasowym życiu. Wybieracie nową szkołę, często kierunek, który wpłynie na to, co będziecie robić zawodowo.
Decydujcie mądrze, tak, by być spełnionym i szczęśliwym. Co mamy do zaoferowania? Wystarczy przeczytać poniższy tekst.

Przede wszystkim jesteś wyjątkowy. Zmień swoje wyobrażenie o szkole, rozwiń skrzydła, wyjdź z cienia, zdobądź zawód właśnie u nas, bo Nitki to połączenie tradycji z nowoczesnością, szkoły z przyjemnością i człowieka z ulubioną pracą! - ....czytaj dalej

Dnia 6-go grudnia młodzież z internatu przy ZSP2 zorganizowała Mikołajki dla dzieci ze świetlicy PCK "Perełki". Dzięki wielkiemu sercu darczyńcy z Zimnej Brzeźnicy dzieci otrzymały  piękne podarunki od Mikołaja oraz miały okazję uczestniczyć w  zabawach zorganizowanych przez wolontariuszy.

W tym roku jest raj dla wszystkich miłośników grzybobrania. Postanowiliśmy w internacie zorganizować wyprawę aby sprawdzić czy i ile uda nam się nazbierać. I oto efekty naszego 45-cio minutowego zbierania. Obfite zbiory pozwolą nam cieszyć się udaną Kolacją Wigilijną w internacie :-)