Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_TIMEOUT] An execution time-out has been encountered while images were being generated. The maximum script execution time is server-specific. Exceeding the maximum execution time is typically the result of many images or a few excessively large images in a gallery. You may re-load the page to let sigplus continue the process. If you periodically get this error message, try reducing the number or size of images in the gallery. If you pass this stage, however, you can be sure your visitors will never encounter this error message, which is associated with an operation that is a one-time cost when a gallery is shown for the first time.

W związku z pandemią koronawirusa zajęcia dla kursów dokształcających z planowanego terminu 16.03.20r-10.04.20r będą się odbywały online w terminie od 30.03.20r do 17.04.20r.

There are no images in the gallery.

W dniu dzisiejszym w naszej placówce odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości. Do rywalizacji przystąpiło - uwaga - „ 13 „ osób :) Wszyscy uczestnicy mieli do rozwiązania test składający się z 28 pytań. Po dokładnej weryfikacji wyników okazało się, że na najwyższym stopniu podium z identycznym wynikiem mamy dwie uczennice : Joannę Jabłońską z III cwz oraz Natalię Hrywicką z klasy II awz - GRATULACJE !!! Drugie miejsce zajęły ex aequo Ania Dzwoniarek z klasy II cwz oraz Kamila Sternik uczennica klasy II awz, natomiast trzecie miejsce zajmuje Magdalena Chorąża z klasy III cwz. IV miejsce tuż za podium dla Joanny Toboły z klasy II awz – GRATULACJE !!! Konkurs stał na bardzo wysokim poziomie o czym świadczą niewielkie różnice punktowe między uczestnikami. Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników !!!!! Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów – Adam Wąwoźny

There are no images in the gallery.

Jeżeli ktoś z góry zakłada, że poniedziałek to „beznadziejny” dzień i lepiej byłoby rozpoczynać tydzień od wtorku, jest w błędzie, o czym mogli przekonać się gimnazjaliści z Otynia.
W poniedziałkowy poranek dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionych ze szkołą pracodawców nasi Goście mieli możliwość odwiedzenia firm: JADIK, AUTO KOMPLEX – SZARAMA ORAZ OMNI MODO, gdzie w trakcie wycieczek zawodoznawczych gimnazjaliści dowiedzieli się m.in. na czym polega praca mechanika pojazdów samochodowych, blacharza, lakiernika, tapicera oraz technika przemysłu mody. Uczniowie mieli również możliwość rozmowy z absolwentami ZSP 2 ,którzy po ukończeniu szkoły rozpoczęli pracę zawodową. Po wizytach w zakładach przyszedł czas na specjalistyczne warsztaty dla przyszłych techników usług fryzjerskich oraz techników inżynierii środowiska i melioracji. Projektowanie fryzur i ich wykonanie na pracowniach fryzjerskich oraz badanie struktury gleby i jej zagęszczenia jak i analiza pobranych próbek, cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników warsztatów. W trakcie spotkania z doradcą zawodowym nasi Goście dowiedzieli się, jakie mają możliwości dalszej edukacji po ukończeniu gimnazjum, w jaki sposób zaplanować swoją ścieżkę edukacyjno-zawodową. Rozmawiano również o zawodach deficytowych i fachowcach poszukiwanych na lokalnym rynku pracy. Przedstawiona została również oferta naszej placówki. Serdecznie dziękujemy za wizytę i życzymy trafnych i przemyślanych wyborów.

There are no images in the gallery.

Czy da się połączyć lekcję chemii i fryzjerstwa ? Oczywiście , że tak. Właśnie w takich zajęciach wzięli udział uczniowie klasy 7 z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowej Soli. W trakcie zajęć przygotowanych przez p. Iwonę Frankowską uczniowie mogli przekonać się na „ własnej skórze” jak działa kamera trychologiczna oraz dowiedzieć się jakie kosmetyki, a raczej związki chemiczne wykorzystuje się do pielęgnacji skóry głowy. O pracy fryzjera w trakcie warsztatów opowiadali uczniowie klasy Iabs. Lekcja pokazowa cieszyła się dużym zainteresowaniem , a uczniowie z zaangażowaniem uczestniczyli w części warsztatowej.

There are no images in the gallery.

W ramach kampanii promującej szkolnictwo zawodowe na terenie naszej szkoły zostały zorganizowane kolejne warsztaty dla gimnazjalistów. Tym razem odwiedziła nas liczna grupa gimnazjalistów z Siedliska. Tego dnia uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach promujących naukę w technikum inżynierii środowiska i melioracji przygotowanych przez panią Magdę Hudak oraz naukę w technikum usług fryzjerskich przygotowanych przez panią Iwonę Frankowską. Bardzo dziękujemy za wizytę i mamy nadzieję spotkać się z Wami we wrześniu