There are no images in the gallery.

W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy Iabs udali się z wizytą studyjną do jednego z zakładów znajdującego się na strefie ekonomicznej w Nowej Soli. W trakcie spotkania mieli możliwość poznania struktury organizacyjnej zakładu, dowiedzieli się jak wygląda proces produkcyjny oraz jakie są możliwości zatrudnienia.

Fabryka firmy AB Foods Polska powstała w 2008 roku i jest częścią AB World Foods, jednego z największych producentów żywności w Europie, lidera rynku cukru, dodatków do żywności i właściciela silnych globalnych marek FMCG. Produkcja w dużym stopniu zabezpiecza zapotrzebowanie europejskiego rynku. W ofercie AB Foods Polska znajdują się takie marki premium jak: Blue Dragon, Patak's, Levi Roots, Costa, Twinings.

Na zakończenie wszyscy otrzymali niespodziankę od firmy w postaci produktów oferowanych przez AB Foods Polska. Serdeczne podziękowania kierujemy szczególnie do pani Moniki Hrebeniuk za przygotowanie spotkania.

 

Joomla templates by a4joomla