There are no images in the gallery.

W murach naszej szkoły gościliśmy uczniów klasy Ib z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Nowej Soli. Nasze spotkanie rozpoczęło się od warsztatów solnych i legendy o pierścieniu św. Kingi. Po bardzo interesującej opowieści nadszedł czas na prezentację najciekawszych minerałów świata. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe „skarby”. Następnie udaliśmy się do pracowni fryzjerskiej, gdzie powstawały szalone fryzury. Najmłodsze adeptki sztuki fryzjerskiej pod czujnym okiem naszych uczennic z klasy II awz miały również możliwość samodzielnego wykonania warkoczy na główkach treningowych. Kolejnym etapem wizyty był quiz wiedzy o zawodach, przygotowany przez doradcę zawodowego , z którym nasi Goście poradzili sobie bardzo dobrze odpowiadając bez pomyłki na wszystkie zadane pytania. Po słodkim poczęstunku nadszedł czas powrotu, w trakcie którego uczniowie PSP 6 pomimo trudnych warunków atmosferycznych, ale z uśmiechem na buziach dzielnie poszukiwali pierwszych oznak wiosny. Spotkanie z najmłodszymi przygotowali: Iwona Frankowska , Marcin Bator, Adam Wąwoźny oraz uczennice z klasy IV TFI i II AWZ . Pozdrawiamy serdecznie !!!

Joomla templates by a4joomla