Na razie to tylko demo naszej galerii. Paru zdjęć brakuje. Przy okazji potwierdzam: nasza Paulinka wisi na rynku!

ozio_gallery_lightgallery

Nasza galeria chyba znowu działa... i to nawet lepiej niż przedtem... Zachęcam do testów!

W dniu 08.05.2019r na parkingu w okolicy Parku Krasnala odbył się Happening z okazji Światowego Dnia CK oraz inauguracji obchodów 100-lecia PCK w Nowej Soli. Dzieci i młodzież z SK PCK, Klubów „Wiewiórka” i innych placówek oświatowych z Nowej Soli i okolic wzięły udział w tworzeniu żywego czerwonego krzyża. Podczas inauguracji zostały wręczone nagrody laureatom konkursów plastycznych ogłoszonych przez Oddział Rejonowy PCK w Nowej Soli. Wśród laureatów konkursu plastycznego „100 lat z PCK” była uczennica naszej szkoły Marzena Zygart z klasy II Cbs.

Gratulujemy!

Równocześnie w tym dniu, na terenie miasta została przeprowadzona kwesta uliczna na rzecz seniorów. Wolontariusze z klasy I Abs: Ola, Natasza, Nicola, Wiktoria i II Abs: Angelika, Dagmara zbierali pieniądze do puszek. Udało się zebrać 190 złotych.

W czwartek 25 kwietnia 2019 r. w szpitalu w Sulęcinie zakończył swoją ziemska pielgrzymkę ks. kan. Jan Zych.

Pie Jesu, pie Jesu, pie Jesu, pie Jesu
Qui tollis peccata mundi
Dona eis requiem, dona eis requiem

Kto Go pamięta, będzie teraz smutny, ale jedno jest pewne:

od kilku dni w niebie jest weselej!

Internat przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Nowej Soli otwarty będzie od 5 maja 2019 r.

Dni 29-30 kwietnia oraz 2 maja to dni wolne od zajęć dydaktycznych.