Uwaga!

W sobotę 24 listopada o 8:00 odbędzie się "próbna matura z Operonem" - Język Niemiecki i Język Angielski (obecność obowiązkowa dla osób, które się zdeklarowały!!!)

Przeprowadzimy ją w podwójny sposób - na papierze i na platformie http://zsp2-nitki.pl/moodle/.  Na papierze aby mieć jak najbardziej realistyczne doświadczenia, a na platformie moodle aby wyniki mieć prawie od razu.

Do testu będzie można też przystąpić w domu - jeżeli ktoś nie może przyjść, ale trzeba się najpierw zarejestrować w systemie. Jeżeli ktoś nie ma konta, musi je sobie założyć. Trzeba też zgłosić adminowi chęć przystąpienia do testu. Admin musi przypisać ucznia do odpowiedniego modułu.

Moodle dla piszących z domu otwarty będzie od soboty po południu do 1 grudnia.

Absolwenci też mogą się zgłaszać!

Joomla templates by a4joomla