Designed by Freepik

Drodzy Ósmoklasiści,

przed Wami najważniejsza decyzja w dotychczasowym życiu. Wybieracie nową szkołę, często kierunek, który wpłynie na to, co będziecie robić zawodowo.
Decydujcie mądrze, tak, by być spełnionym i szczęśliwym. Co mamy do zaoferowania? Wystarczy przeczytać poniższy tekst.

Przede wszystkim jesteś wyjątkowy. Zmień swoje wyobrażenie o szkole, rozwiń skrzydła, wyjdź z cienia, zdobądź zawód właśnie u nas, bo Nitki to połączenie tradycji z nowoczesnością, szkoły z przyjemnością i człowieka z ulubioną pracą! - ....czytaj dalej

Drewniak nie przeklina za bardzo, więc może tym razem mniej patetycznie o jednym z polskich żołnierzy wyklętych - Pawle Jasienicy.

Tak nawiasem mówiąc - moja pierwsza książka w życiu to Muszka Złotobrzuszka, druga to Kongres Futurologiczny Lema (Nie dałem rady do końca), a trzecia to Polska Piastów Jasienicy - dałem radę i to jak!