Designed by Freepik

Drodzy Ósmoklasiści,

przed Wami najważniejsza decyzja w dotychczasowym życiu. Wybieracie nową szkołę, często kierunek, który wpłynie na to, co będziecie robić zawodowo.
Decydujcie mądrze, tak, by być spełnionym i szczęśliwym. Co mamy do zaoferowania? Wystarczy przeczytać poniższy tekst.

Przede wszystkim jesteś wyjątkowy. Zmień swoje wyobrażenie o szkole, rozwiń skrzydła, wyjdź z cienia, zdobądź zawód właśnie u nas, bo Nitki to połączenie tradycji z nowoczesnością, szkoły z przyjemnością i człowieka z ulubioną pracą! - ....czytaj dalej

1 MARCA? Czy znasz tę datę i to Święto!!! Klasy 1 Abs i 1Bbs wzięły udział w zajęciach o żołnierzach wyklętych-niezłomnych. Poznawali losy Witolda Pileckiego i Inki. Dyskutowali dlaczego warto pamiętać i zadeklarowali, że sami poszukują informacji o tych wydarzeniach, których kiedyś nie uczono w szkole, a pamięć o żołnierzach wyklętych- niezłomnych była zakazana.

ozio_gallery_lightgallery