W dniu 08.05.2019r na parkingu w okolicy Parku Krasnala odbył się Happening z okazji Światowego Dnia CK oraz inauguracji obchodów 100-lecia PCK w Nowej Soli. Dzieci i młodzież z SK PCK, Klubów „Wiewiórka” i innych placówek oświatowych z Nowej Soli i okolic wzięły udział w tworzeniu żywego czerwonego krzyża. Podczas inauguracji zostały wręczone nagrody laureatom konkursów plastycznych ogłoszonych przez Oddział Rejonowy PCK w Nowej Soli. Wśród laureatów konkursu plastycznego „100 lat z PCK” była uczennica naszej szkoły Marzena Zygart z klasy II Cbs.

Gratulujemy!

Równocześnie w tym dniu, na terenie miasta została przeprowadzona kwesta uliczna na rzecz seniorów. Wolontariusze z klasy I Abs: Ola, Natasza, Nicola, Wiktoria i II Abs: Angelika, Dagmara zbierali pieniądze do puszek. Udało się zebrać 190 złotych.

Joomla templates by a4joomla