W dniu 05 grudnia, w ramach Krajowego Programu Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS, wspólnie z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Nowej Soli zorganizowano szkolny konkurs wiedzy pod hasłem „Nie ryzykuj, bądź odpowiedzialny”. Uczestniczący w nim uczniowie rozwiązywali test wiedzy składający się z 24 pytań. Pytania zostały opracowane przez pedagoga szkolnego, który uprzednio przeprowadził zajęcia warsztatowe wśród uczniów.

Po dogrywce składającej się z kolejnych 5 pytań otwartych wyłoniono trzech zwycięzców, którzy otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody.

        Miejsce I – Klaudia Rybka kl. I c bs
        Miejsce II – Gracjan Szymański kl, I a bs
        Miejsce III – Natalia Sanojca kl. I c bs

    Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

    Za ufundowanie nagród serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi D.Lesiewiczowi, Pani M. Karpińskiej z PSSE w Nowej Soli i Panu. P.Wolskiemu.

Joomla templates by a4joomla