W środę 29 maja 2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z funkcjonariuszami KPP w Nowej Soli, którego tematem przewodnim było szeroko rozumiane bezpieczeństwo uczniów. Poruszono problem odpowiedzialności karnej nieletnich, handlu ludźmi, zagrożenia wynikającego z zażywania środków psychoaktywnych w tym dopalaczy. W obliczu ostatnich wydarzeń w naszym kraju szczególnie zwrócono uwagę na współodpowiedzialność uczniów za bezpieczeństwo na terenie placówki oświatowej. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie będą dbać no swoje bezpieczeństwo zarówno w szkole jak i podczas szybko zbliżających się wakacji.

Spotkanie prowadziły funkcjonariuszki: p. Agata Towpik, p. Renata Dąbrowicz-Kozłowska i p. Milena Stachowiak.

ozio_gallery_lightgallery

.