Uwaga! Zmianie ulega zasada funkcjonowania szkoły. Od dziś (16 marca  do odwołania ) jest ona fizycznie zamknięta. Sprawy można załatwiać poprzez numer telefonu: 68 387 47 61.

Przypominamy Uczniom i Słuchaczom  o obowiązku realizowania materiału i zadań przesyłanych przez nauczycieli m.in. poprzez dziennik elektroniczny. Proszę zadbać o to, żeby nie był to zmarnowany czas i nie powstały zaległości w realizowanej podstawie programowej.

W przypadku kłopotów z logowaniem prosimy o kontakt z sekretariatem.

Jednocześnie dbajmy o podstawowe zalecenia higieny i ograniczmy do minimum wyjścia z domu.
Życzymy dużo zdrowia!

Dyrektor

Gdyby ktoś chciał w tym trudnym dla nas czasie skorzystać z możliwości nauczania przez platformę moodle, proszę o wejście na:

po prawej na górze jest opcja zaloguj. Klikamy na nią. Po prawej pokaże się duża belka z napisem "Zacznij teraz od utworzenia nowego konta".

I tworzymy sobie konto! Wszystko jest po polsku i nie powinno być z tym problemu.

Niestety system nie powiadomi mnie o utworzeniu nowego konta, dlatego trzeba mnie o tym powiadomić mailowo lub przez dziennik. A w mailu dobrze jest podać, jakie działy mają być utworzone, na przykład:

Marcin Batory:

Geografia

To niestety nie jest jeszcze koniec, ale powiedzmy, że pierwszy etap.

Uczniowie, którzy kiedykolwiek mieli ze mną informatykę lub język niemiecki albo przedmioty zawodowe z panem PW, mają już konta na tej platformie i są z tym systemem oswojeni.

Jeśli ktoś się zgłosi, ciąg dalszy nastąpi.

W związku z odwołaniem zajęć zarówno w klasach dziennych jak i zaocznych, prosimy Uczniów, Słuchaczy i Rodziców o codzienne obowiązkowe logowanie się w dzienniku elektronicznym. Przekazujemy tą drogą ważne i najświeższe informacje dotyczące ogólnej sytuacji, organizacji e-nauczania oraz zajęć na praktyce.
W przypadku kłopotów z logowaniem, prosimy o kontakt z sekretariatem: 68 387 47 61.
Przypominamy, że odwołanie lekcji nie jest równoznaczne z czasem wolnym od nauki. Sytuacja jest wyjątkowa i poważna, to dla nas wszystkich test na dojrzałość...
Pamiętajmy o podstawowych zasadach higieny, unikajmy wyjść z domu, dbajmy o siebie.

Dyrektor

... czyli, czego mole jeszcze nie zeżarły:

Ach, to były czasy...Panie dostawały pończochy i goździki łodygą do góry, a panowie już od rana przemierzali ulice tanecznym korowodem. Od krawężnika, do krawężnika... Łezka się kręci.

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego

dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych

w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem

Warszawa, 27.02.2020 r.