W dniu 12 grudnia w naszej szkole odbył się III Międzyszkolny Konkurs z Elementami Wiedzy o Krajach Europy i Ameryki Północnej, który został objęty patronatem Powiatu Nowosolskiego. Do rywalizacji przystąpiły drużyny ze szkół nowosolskich, które musiały wykazać się wiedzą w różnorodnych konkurencjach. Naszą szkołę reprezentowali: Sandra Banaszak (2 Abs), Kamil Kaczmarski (1 Abs) i Patryk Nawrot (3 Bbs). Po długich i trudnych zmaganiach z językiem obcym, wyłoniono zwycięzców: I miejsce - LO, II miejsce - ZSP 2, III miejsce - CKZiU, IV miejsce - ZSP 4. Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Powiat Nowosolski. Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Dziękujemy ich opiekunom. Szczególne podziękowania dla pani Anety Kozłowskiej za pomoc w przygotowaniach oraz pana Adama Wąwoźnego za uwiecznienie tego wydarzenia na zdjęciach. Organizatorami konkursu byli pani Ivanna Sobierajewicz, pani Anna Maćkowiak i pan Jacek Fijołek. 
Joomla templates by a4joomla