Designed by Freepik

Drodzy Ósmoklasiści,

przed Wami najważniejsza decyzja w dotychczasowym życiu. Wybieracie nową szkołę, często kierunek, który wpłynie na to, co będziecie robić zawodowo.
Decydujcie mądrze, tak, by być spełnionym i szczęśliwym. Co mamy do zaoferowania? Wystarczy przeczytać poniższy tekst.

Przede wszystkim jesteś wyjątkowy. Zmień swoje wyobrażenie o szkole, rozwiń skrzydła, wyjdź z cienia, zdobądź zawód właśnie u nas, bo Nitki to połączenie tradycji z nowoczesnością, szkoły z przyjemnością i człowieka z ulubioną pracą! - ....czytaj dalej

Uwaga! Zmianie ulega zasada funkcjonowania szkoły. Od dziś (16 marca  do odwołania ) jest ona fizycznie zamknięta. Sprawy można załatwiać poprzez numer telefonu: 68 387 47 61.

Przypominamy Uczniom i Słuchaczom  o obowiązku realizowania materiału i zadań przesyłanych przez nauczycieli m.in. poprzez dziennik elektroniczny. Proszę zadbać o to, żeby nie był to zmarnowany czas i nie powstały zaległości w realizowanej podstawie programowej.

W przypadku kłopotów z logowaniem prosimy o kontakt z sekretariatem.

Jednocześnie dbajmy o podstawowe zalecenia higieny i ograniczmy do minimum wyjścia z domu.
Życzymy dużo zdrowia!