Designed by Freepik

Drodzy Ósmoklasiści,

przed Wami najważniejsza decyzja w dotychczasowym życiu. Wybieracie nową szkołę, często kierunek, który wpłynie na to, co będziecie robić zawodowo.
Decydujcie mądrze, tak, by być spełnionym i szczęśliwym. Co mamy do zaoferowania? Wystarczy przeczytać poniższy tekst.

Przede wszystkim jesteś wyjątkowy. Zmień swoje wyobrażenie o szkole, rozwiń skrzydła, wyjdź z cienia, zdobądź zawód właśnie u nas, bo Nitki to połączenie tradycji z nowoczesnością, szkoły z przyjemnością i człowieka z ulubioną pracą! - ....czytaj dalej

Drodzy Uczniowie oraz Rodzice,

od 18 maja na terenie Naszej Szkoły mogą odbywać się stacjonarne zajęcia rewalidacyjne oraz zajęcia praktyczne dla klas programowo najwyższych Szkoły Policealnej. Od 1 czerwca wszyscy Uczniowie mają prawo do spotkań z nauczycielami w szkole w ramach konsultacji. Jednak dla zachowania bezpieczeństwa, w związku z wciąż realnym zagrożeniem koronawirusem, musimy przestrzegać ściśle określonych zasad postępowania. Prosimy o zapoznanie się z procedurami zajęć, z których zamierzacie skorzystać, umieszczonymi poniżej.

Cieszymy się, że znów możemy się spotkać, choć w tak ograniczonej formie, i pomóc Wam w realizacji nauki. Musimy pamiętać o swoim zdrowiu i wzajemnie zadbać o bezpieczeństwo.