Wolontariusze Szkolnego Koła PCK w akcji!

W dniu 22.10.2019r. w Filharmonii Zielonogórskiej odbyła się UROCZYSTA GALA JUBILEUSZOWA POD HASŁEM „OD 100 LAT WSZĘDZIE DLA WSZYSTKICH”. Podczas Uroczystości wręczono odznaczenia i wyróżnienia zasłużonym Działaczom PCK oraz Honorowym Dawcom Krwi. Po ceremonii wręczenia odznaczeń i programie artystycznym, wszystkich gości zaproszono na okolicznościowy tort i kawę. Wolontariusze z Szkolnego Koła PCK- Kasia, Oliwia, Daria ( klasa I Abs) oraz Ania i Klaudia ( klasa II Abs) pod okiem Pana L. Urlickiego i opiekuna SK PCK stanęli na wysokości zadania. Pan L. Urlicki, Kasia i Oliwia mieli nie lada wyzwanie, pokrojenie trzech dużych okolicznościowych tortów a Ania, Klaudia i Daria serwowały kawę i herbatę. Obsługa gości (a było ich 200 osób), przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Wolontariusze pod wodzą opiekunów spisali się na medal!

Opiekun Szkolnego Koła PCK.

ozio_gallery_lightgallery

Joomla templates by a4joomla