ozio_gallery_lightgallery
 

W dniach 06 - 07.11.2019r. wolontariusze z Szkolnego Koła PCK oraz młodzież z internatu wzięła udział w kolejnej akcji zbiórki żywności zorganizowanej przez Rejonowy Oddział PCK w Nowej Soli. W ramach akcji „ Pomóż nam pomagać” wolontariusze z klasy II Abs: Ania i Klaudia, z klasy I Abs: Sonia i Daria, z klasy I Cbs: Dominika, Karolina, Weronika , Ania i Olwia, z klasy III Abs: Patryk, Filip, Bartek i Marek, z klasy I Bbs: Szymon, Natan, Michał i Radek oraz z klasy II Bbs: Hubert i Arek, zbierali żywność w markecie „ Biedronka” w Nowej Soli. Uśmiech na twarzy nie opuszczał naszych wolontariuszy, swoją postawą potrafili zachęcić mieszkańców miasta do włączenia się w akcję. Zebrana żywność trafi do potrzebujących, podopiecznych PCK w Nowej Soli.

Opiekun SK PCK

 

Joomla templates by a4joomla