Konsultacje dla szkoły zaocznej( egzaminy, prace kontrolne itp) Środa - 31.01. 2018 - godzina 15,30 Piątek - 02.02. 2018 - godzina 15,00

TERMINARZ ZAJĘĆ

oddziałów zaocznych

I SEM. R. SZK. 2017 / 2018

od 22.09.2017r. do 26.01.2018r.

Lp.

Data

Plan zajęć

 

21-23.09.2017r.

czwartek, piątek, sobota

 

28-30.09.2017r.

czwartek, piątek, sobota

19-21.10.2017r.

czwartek, piątek, sobota

 

26-28.10.2017r.

czwartek, piątek, sobota

16-18.11.2017r.

czwartek, piątek, sobota

 

23-25.11.2017r.

czwartek, piątek, sobota

 

07-09.12.2017r.

czwartek, piątek, sobota

 

14-16.12.2017r.

czwartek, piątek, sobota

 

11-13.01.2018r.

czwartek, piątek, sobota

 

18-20.01.2018r.

czwartek, piątek, sobota

 

22.01 - 02.02.2018r.

Egzaminy pisemne / ustne

 

 

Egzaminy klasyfikacyjne/poprawkowe

 

TERMINARZ ZAJĘĆ

oddziałów zaocznych

II SEM. R. SZK. 2017/ 2018

od 09.02.2018r. do 15.06.2018r.

Lp.

Data

Plan zajęć

 

08-10.02.2018r.

czwartek, piątek, sobota

 

08-10.03.2018r.

czwartek, piątek, sobota

 

15-17.03.2018r.

czwartek, piątek, sobota

 

22-24.03.2018r

czwartek, piątek, sobota

 

05-07.04.2018r.

czwartek, piątek, sobota

 

12-14.04.2008r.

czwartek, piątek, sobota

 

13.04.2018r.

Koniec zajęć kl. 3 LO

ZMIANA PLANU

 

16-20.04.2018r.

Egzaminy pisemne / ustne - 3 LO

 

26-28.04. 2018r.

czwartek, piątek, sobota

 

10-12.05.2018r.

czwartek, piątek, sobota

 

17-19.05.2018r.

czwartek, piątek, sobota

 

24-26.05.2018r.

piątek, sobota

 

04.06 - 15.06.2018r.

Egzaminy pisemne / ustne

 

.

do końca sierpnia 2018r.

Egzaminy klasyfikacyjne

Egzaminy poprawkowe

 

Oddziały:

 

LO

TRZYLETNIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

ZM

SZKOŁA POLICEALNA – OPIEKUN MEDYCZNY

ZA

SZKOŁA POLICEALNA - TECHNIK ADMINISTRACJI

R. SZK. 2018/2019 SEMESTR II

 

Egzaminy pisemne

Klasa data

1 LO

 

Naucz./

Sala

2 LO A

Naucz./

Sala

2 LO B

Naucz./

Sala

2 ZA

Naucz./

Sala

1 ZM

Naucz./

Sala

1 ZK

Naucz./

Sala

27.05.2019

godz. 16.00

poniedz.

Język polski

AP / 7

Język angielski

IS / 5

 

 

podst. prawa adm.

MB /2

 

 

 

 

 

 

Język niemiecki

AM / 6

 

 

 

 

Zarys anatomii, fizjologii i patologii z elementami pierwszej pomocy

DL / 16

 

 

 

28.05.2019

godz. 16.00

wtorek

Język angielski

IS / 5

Matematyka

JK / 8

Język polski

BR / 13

Postępowa

nie w adm.

LU /7

 

 

Podstawy anat. dermat.

DL / 16

Język niemiecki

AM / 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.05.2019

godz. 16.00

środa

Matematyka

JK / 8

Język polski

AP / 7

Język angielski

IS / 5

 

 

Zdrowie publiczne

JS /16

Kosmetyka piel. twarz

IF / 12

 

 

 

 

Język niemiecki

AM / 6

 

 

 

 

 

 

30.05.2019

godz. 16.00

czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matematyka

EN / 8

 

 

 

 

 

 

Egzaminy ustne

3.06.2019

godz. 16.00

poniedz.

Chemia

LD/4

Matematyka

EN / 8

Język polski

BR / 13

Podstawy prawa pracy

MB /2

 

 

Działalność gosp. i usług. w salonie

LU /7

Informatyka

JF/9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.06.2019

godz. 16.00

wtorek

 

 

Język niemiecki

AM / 6

Język angielski

IS / 5

 

 

Pracownia zabiegów higienicznych i pielęgnacyjnych

JS / 16

 

 

Język polski

AP / 7

Język angielski

IS / 5

Język niemiecki

AM / 6

 

 

 

 

 

 

5.06.2019

godz. 16.00

środa

Biologia

DL/16

Język polski

AP / 7

Geografia Roz.

BM / 2

Wykonywa nie pracy biur.

PW /9

Podstawy działalności gospodarczej

LU /7

Język obcy w kosmetyce

AM /6

Historia

MB / 2

 

 

Historia i społ.

MB / 2

 

 

Działania opiekuńczo-wspierajace

BW /14

 

 

6.06.2019

godz. 16.00

czwartek

Matematyka

JK / 8

 

 

 

 

Podstawy finansów publicznych

LU /7

Opieka nad osobą chorą i niesamodzielną

BW / 14

zabiegi piel. twarzy

IF /12

WOS

RM/14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.06.2019

godz. 16.00

piątek

Język angielski

IS / 5

Geografia Roz.

BM / 2

Matematyka

EN / 8

 

 

Język migowy

BW /14

 

 

Język niemiecki

AM /6

Historia i społ.

MB / 2

 

 

 

 

 

 

 

 

8.06.2019

godz. 16.00

sobota

 

 

 

 

 

 

 

 

Język obcy zawodowy

AM/16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R. SZK. 2018/2019 SEM. VI

Egzaminy pisemne

Klasa / Termin

3 LO

8.04.2019r.

godz. 16.00

poniedziałek.

 

Język polski

BR / 13

9.04.2019r.

godz. 16.00

wtorek

 

Matematyka

EN / 8

Egzaminy ustne

11.04.2019r.

godz. 16.30

czwartek

 

Geografia (zakres rozszerzony)

MB/2

15.04.2019r.

godz. 16.00

poniedziałek

 

Język polski

BR/13

16.04.2019r.

godz. 16.00

wtorek

 

Matematyka

EN / 8

 

 

Przypominam, że egzamin pisemny z języka niemieckiego w szkole zaocznej już się odbył. Oceny zostały przepisane z systemu moodle do dziennika.

Wszyscy przystępujący test zaliczyli. Proszę sprawdzić wpis w dzienniku.

Nieklasyfikowanych, o ile podanie zostało rozpatrzone pozytywnie, i pozostałych zapraszam na egzamin ustny!

Podkategorie

Joomla templates by a4joomla