Miło nam poinformować, że rozpoczynamy realizację projektu w ramach międzynarodowej mobilności edukacyjnej uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego ze środków
PO WER. Nasz projekt „Jestem uczniem zawodu – będę mistrzem” zakłada realizację staży zawodowych przez 35 uczniów szkoły branżowej I stopnia. Podróżujcie, uczcie się języków, zwiększajcie swoje szanse na rynku pracy, zdobywajcie cenne doświadczenie i spełniajcie swoje marzenia. Wyjazdy do Włoch i Niemiec zaplanowane są na wiosnę 2020 r. Rekrutacja trwa do 4.11.2019 roku do godziny 14.00. Zgłoszenia u p. Anny Maćkowiak i p. Adama Wąwoźnego . Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie internetowej szkoły w zakładce projekty.