Designed by Freepik

Drodzy Ósmoklasiści,

przed Wami najważniejsza decyzja w dotychczasowym życiu. Wybieracie nową szkołę, często kierunek, który wpłynie na to, co będziecie robić zawodowo.
Decydujcie mądrze, tak, by być spełnionym i szczęśliwym. Co mamy do zaoferowania? Wystarczy przeczytać poniższy tekst.

Przede wszystkim jesteś wyjątkowy. Zmień swoje wyobrażenie o szkole, rozwiń skrzydła, wyjdź z cienia, zdobądź zawód właśnie u nas, bo Nitki to połączenie tradycji z nowoczesnością, szkoły z przyjemnością i człowieka z ulubioną pracą! - ....czytaj dalej

Tematy prac zaliczeniowych dla klasy 3 LO (jeden temat do wyboru):
1. Różne przykłady manipulacji  językowej,  perswazji i propagandy charakterystyczne dla systemów totalitarnych XX wieku
2. Na czym polega uniwersalność i ponadczasowość "Dżumy" A. Camusa w kontekście aktualnej sytuacji w kraju i na świecie?
3. Media społecznościowe i ich wpływ na społeczeństwo w sferze relacji międzyludzkich.

Proszę uważnie śledzić  komunikaty na naszej stronie internetowej, szczególnie te dotyczące terminów sesji egzaminacyjnej. Na chwilę obecną  podane wcześniej terminy są obowiązujące, natomiast nikt nie jest w stanie przewidzieć  jak sytuacja się rozwinie. Co do prac zaliczeniowych proszę przynieść je na egzamin  pisemny . Jest to warunek dopuszczenia do późniejszego egzaminu ustnego i zaliczenia sesji egzaminacyjnej.