R. SZK. 2018/2019 SEMESTR II

 

Egzaminy pisemne

Klasa data

1 LO

 

Naucz./

Sala

2 LO A

Naucz./

Sala

2 LO B

Naucz./

Sala

2 ZA

Naucz./

Sala

1 ZM

Naucz./

Sala

1 ZK

Naucz./

Sala

27.05.2019

godz. 16.00

poniedz.

Język polski

AP / 7

Język angielski

IS / 5

 

 

podst. prawa adm.

MB /2

 

 

 

 

 

 

Język niemiecki

AM / 6

 

 

 

 

Zarys anatomii, fizjologii i patologii z elementami pierwszej pomocy

DL / 16

 

 

 

28.05.2019

godz. 16.00

wtorek

Język angielski

IS / 5

Matematyka

JK / 8

Język polski

BR / 13

Postępowa

nie w adm.

LU /7

 

 

Podstawy anat. dermat.

DL / 16

Język niemiecki

AM / 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.05.2019

godz. 16.00

środa

Matematyka

JK / 8

 

 

Język angielski

IS / 5

 

 

Zdrowie publiczne

JS /16

Kosmetyka piel. twarz

IF / 12

 

 

 

 

Język niemiecki

AM / 6

 

 

 

 

 

 

30.05.2019

godz. 16.00

czwartek

 

 

Język polski 

AP / 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matematyka

EN / 8

 

 

 

 

 

 

Egzaminy ustne

3.06.2019

godz. 16.00

poniedz.

Chemia

LD/4

Matematyka

EN / 8

Język polski

BR / 13

Podstawy prawa pracy

MB /2

 

 

Działalność gosp. i usług. w salonie

LU /7

Informatyka

JF/9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.06.2019

godz. 16.00

wtorek

 

 

Język niemiecki

AM / 6

Język angielski

IS / 5

 

 

Pracownia zabiegów higienicznych i pielęgnacyjnych

JS / 16

 

 

Język polski

AP / 7

Język angielski

IS / 5

Język niemiecki

AM / 6

 

 

 

 

 

 

5.06.2019

godz. 16.00

środa

Biologia

DL/16

Język polski

AP / 7

Geografia Roz.

BM / 2

Wykonywa nie pracy biur.

PW /9

Podstawy działalności gospodarczej

LU /7

Język obcy w kosmetyce

AM /6

Historia

MB / 2

 

 

Historia i społ.

MB / 2

 

 

Działania opiekuńczo-wspierajace

BW /14

 

 

6.06.2019

godz. 16.00

czwartek

Matematyka

JK / 8

 

 

 

 

Podstawy finansów publicznych

LU /7

Opieka nad osobą chorą i niesamodzielną

BW / 14

zabiegi piel. twarzy

IF /12

WOS

RM/14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.06.2019

godz. 16.00

piątek

Język angielski

IS / 5

Geografia Roz.

BM / 2

Matematyka

EN / 8

 

 

Język migowy

BW /14

 

 

Język niemiecki

AM /6

Historia i społ.

MB / 2

 

 

 

 

 

 

 

 

8.06.2019

godz. 16.00

sobota

 

 

 

 

 

 

 

 

Język obcy zawodowy

AM/16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla