Lp.

Zawód

Stopień

czas

miejsce

1

Ślusarz

2

03.09.2018-28.09.2018

Wschowa

2

Stolarz

2

03.09.2018-28.09.2018

Wschowa

3

Piekarz

2

03.09.2018-28.09.2018

Wschowa

4

Elektryk

2

03.09.2018-28.09.2018

Wschowa

5

Murarz-tynkarz

2

03.09.2018-28.09.2018

Wschowa

6

Lakiernik

2

01.10.2018-26.10.2018

Wschowa

7

Kucharz

2

01.10.2018-26.10.2018

Wschowa



CZEŚĆ PISEMNA

19.06.2018 o 10

  • A.18
  • T.06
  • A.68
  • A.23
  • R.23


19.06.2018 o 12

  • R.24

19.06.2018 o 14

  •  Z.07


CZĘŚĆ PRAKTYCZNA - DOKUMENTACJA

26.06.2018 o 9

  • A.68
  • R.23

26.06.2018 o 13

  • R.24

EGZAMIN DLA SPRZEDAWCÓW I OPIEKUNA OSOBY STARSZEJ – WYKONANIE WEDŁUG ODREBNEGO HARMONOGRAMU (DOSTĘPNY W SEKRETARIACIE)

Lp

Data

Godzina

Kwalifikacja

Sala

1

10.01.2018

900

A.68

15

2

10.01.2018

900

A.23 R.23

Świetlica

3

10.01.2018

1300

R.24

Świetlica

4

11.01.2018

1000

A.23 A.18 R.23

Świetlica

5

11.01.2018

1200

A.19 R.24

Świetlica

6

11.01.2018

1400

Z.04

Świetlica

7

23.01.2018

1600

A.18

15

8

27.01.2018

900

A.19

Pracownia fryzjerska

9

27.01.2018

1500

A.19

Pracownia fryzjerska

10

30.01.2018

800

Z.04

Pracownia higieny

 

ROK SZKOLNY 2017 – 2018

TURNUSY MŁODOCIANYCH PRACOWNIKÓW

Lp

Zawód

Stopień

Data

Miejsce

1

Ślusarz

2

04.09.2017-29.09.2017

Wschowa

2

Stolarz

2

04.09.2017-29.09.2017

Wschowa

3

Murarz-tynkarz

2

04.09.2017-29.09.2017

Wschowa

 

 

Lp

Zawód

Stopień

Data

Miejsce

4

Blacharz samochodowy

2

02.10.2017-28.10.2017

Wschowa

5

Lakiernik

2

02.10.2017-28.10.2017

Wschowa

6

Elektryk

2

02.10.2017-28.10.2017

Wschowa

7

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

2

02.10.2017-28.10.2017

Wschowa

8

Fotograf

3

05.09.2017-

28.09.2017

Zielona Góra

9

Drukarz

2

04.12.2017-22.12.2017

Zielona Góra

10

Ogrodnik

2

04.12.2017-22.12.2017

Zielona Góra

11

Mechanik pojazdów samochodowych

3

06.11.2017-01.12.2017

Nowa Sól

12

Cukiernik/ piekarz

2

02.10.2017- 27.10.2017

Nowa Sól

13

Murarz- tynkarz

3

08.01.2018-02.02.2018

Nowa Sól

14

Kucharz

2

06.11.2017- 01.12.2017

Nowa Sól

15

Kucharz

3

02.10.2017- 29.10.2017

Zielona Góra

16

Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych

2

06.11.2017-01.12.2017

Wschowa

17

Stolarz

3

04.12.2017-12.01.2018

Wschowa

18

Lakiernik

1

04.12.2017-12.01.2018

Wschowa

19

Murarz - tynkarz

1

04.12.2017-12.01.2018

Wschowa

20

Elektromechanik pojazdów samochodowych

2

15.01.2018-09.02.2018

Wschowa

21

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

1

15.01.2018-09.02.2018

Wschowa

 

22

Ślusarz

1

26.02.2018-23.03.2018

Wschowa

23

Lakiernik

3

26.02.2018-23.03.2018

Wschowa

24

Kucharz

1

26.02.2018-23.03.2018

Wschowa

25

Elektryk

1

26.02.2018-23.03.2018

Wschowa

26

Elektromechanik pojazdów samochodowych

3

26.02.2018-23.03.2018

Wschowa

27

Ślusarz

3

26.03.2018-27.04.2018

Wschowa

28

Stolarz

1

26.03.2018-27.04.2018

Wschowa

29

Piekarz

1

26.03.2018-27.04.2018

Wschowa

30

Elektromechanik pojazdów samochodowych

1

07.05.2018-05.06.2018

Wschowa

 

 

 

SESJA STYCZEŃ –LUTY 2019

09.01.2019 GODZINA 900

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA KWALIFIKACJA A.68 R.23


09.01.2019 GODZINA 1300

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA KWALIFIKACJA R.24


10.01.2019 GODZINA 1000

CZĘŚĆ TEORETYCZNA KWALIFIKACJA A.18 A.68 T.06


10.01.2019 GODZINA 1200

CZĘŚĆ TEORETYCZNA KWALIFIKACJA R.24


11.01.2019 GODZINA 1200 I GODZINA 1600

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA KWALIFIKACJA A.18

Joomla templates by a4joomla