Lp.

Zawód

Stopień

czas

miejsce

1

Ślusarz

2

03.09.2018-28.09.2018

Wschowa

2

Stolarz

2

03.09.2018-28.09.2018

Wschowa

3

Piekarz

2

03.09.2018-28.09.2018

Wschowa

4

Elektryk

2

03.09.2018-28.09.2018

Wschowa

5

Murarz-tynkarz

2

03.09.2018-28.09.2018

Wschowa

6

Lakiernik

2

01.10.2018-26.10.2018

Wschowa

7

Kucharz

2

01.10.2018-26.10.2018

Wschowa



CZEŚĆ PISEMNA

19.06.2018 o 10

  • A.18
  • T.06
  • A.68
  • A.23
  • R.23


19.06.2018 o 12

  • R.24

19.06.2018 o 14

  •  Z.07


CZĘŚĆ PRAKTYCZNA - DOKUMENTACJA

26.06.2018 o 9

  • A.68
  • R.23

26.06.2018 o 13

  • R.24

EGZAMIN DLA SPRZEDAWCÓW I OPIEKUNA OSOBY STARSZEJ – WYKONANIE WEDŁUG ODREBNEGO HARMONOGRAMU (DOSTĘPNY W SEKRETARIACIE)

Lp

Data

Godzina

Kwalifikacja

Sala

1

10.01.2018

900

A.68

15

2

10.01.2018

900

A.23 R.23

Świetlica

3

10.01.2018

1300

R.24

Świetlica

4

11.01.2018

1000

A.23 A.18 R.23

Świetlica

5

11.01.2018

1200

A.19 R.24

Świetlica

6

11.01.2018

1400

Z.04

Świetlica

7

23.01.2018

1600

A.18

15

8

27.01.2018

900

A.19

Pracownia fryzjerska

9

27.01.2018

1500

A.19

Pracownia fryzjerska

10

30.01.2018

800

Z.04

Pracownia higieny

 

ROK SZKOLNY 2017 – 2018

TURNUSY MŁODOCIANYCH PRACOWNIKÓW

Lp

Zawód

Stopień

Data

Miejsce

1

Ślusarz

2

04.09.2017-29.09.2017

Wschowa

2

Stolarz

2

04.09.2017-29.09.2017

Wschowa

3

Murarz-tynkarz

2

04.09.2017-29.09.2017

Wschowa

 

 

Lp

Zawód

Stopień

Data

Miejsce

4

Blacharz samochodowy

2

02.10.2017-28.10.2017

Wschowa

5

Lakiernik

2

02.10.2017-28.10.2017

Wschowa

6

Elektryk

2

02.10.2017-28.10.2017

Wschowa

7

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

2

02.10.2017-28.10.2017

Wschowa

8

Fotograf

3

05.09.2017-

28.09.2017

Zielona Góra

9

Drukarz

2

04.12.2017-22.12.2017

Zielona Góra

10

Ogrodnik

2

04.12.2017-22.12.2017

Zielona Góra

11

Mechanik pojazdów samochodowych

3

06.11.2017-01.12.2017

Nowa Sól

12

Cukiernik/ piekarz

2

02.10.2017- 27.10.2017

Nowa Sól

13

Murarz- tynkarz

3

08.01.2018-02.02.2018

Nowa Sól

14

Kucharz

2

06.11.2017- 01.12.2017

Nowa Sól

15

Kucharz

3

02.10.2017- 29.10.2017

Zielona Góra

16

Monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych

2

06.11.2017-01.12.2017

Wschowa

17

Stolarz

3

04.12.2017-12.01.2018

Wschowa

18

Lakiernik

1

04.12.2017-12.01.2018

Wschowa

19

Murarz - tynkarz

1

04.12.2017-12.01.2018

Wschowa

20

Elektromechanik pojazdów samochodowych

2

15.01.2018-09.02.2018

Wschowa

21

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

1

15.01.2018-09.02.2018

Wschowa

 

22

Ślusarz

1

26.02.2018-23.03.2018

Wschowa

23

Lakiernik

3

26.02.2018-23.03.2018

Wschowa

24

Kucharz

1

26.02.2018-23.03.2018

Wschowa

25

Elektryk

1

26.02.2018-23.03.2018

Wschowa

26

Elektromechanik pojazdów samochodowych

3

26.02.2018-23.03.2018

Wschowa

27

Ślusarz

3

26.03.2018-27.04.2018

Wschowa

28

Stolarz

1

26.03.2018-27.04.2018

Wschowa

29

Piekarz

1

26.03.2018-27.04.2018

Wschowa

30

Elektromechanik pojazdów samochodowych

1

07.05.2018-05.06.2018

Wschowa

 

 

Podkategorie

Joomla templates by a4joomla