Lp.

ZAWÓD

STOPIEŃ

DATA

MIEJSCE

1

Lakiernik samochodowy

2

01.09.2021-24.09.2021

Wschowa

2

Elektromechanik pojazdów samochodowych

3

01.09.2021-24.09.2021

Wschowa

3

Stolarz

3

01.09.2021-24.09.2021

Wschowa

4

Elektryk

3

01.09.2021-24.09.2021

Wschowa

5

Ślusarz

2

27.09.2021-22.10.2021

Wschowa

6

Kucharz

2

27.09.2021-22.10.2021

Wschowa

7

Murarz-tynkarz

2

27.09.2021-22.10.2021

Wschowa

8

Ogrodnik

2

03.11.2021-28.11.2021

Zielona Góra

9

Operator procesów introligatorskich

2

14.02.2022-13.03.2022

Zielona Góra

10

Ogrodnik

3

03.01.2022-13.02.2022

Zielona Góra

11

Drukarz offsetowy

3

06.09.2021-03.10.2021

Zielona Góra

12

Operator procesów introligatorskich

3

06.09.2021-03.10.2021

Zielona Góra

 

Wyniki Konkursu:

  1. Ewelina Kogut
  2. Izabela Śmiglewska
  3. Oliwa Wichorek
  4. Nicola Kuberska

Nagrody zostaną rozdane 25.VI.2021

Lp.

ZAWÓD

STOPIEŃ

DATA

MIEJSCE

1

Lakiernik samochodowy

2

01.09.2020-25.09.2020

Wschowa

2

Elektryk

3

01.09.2020-25.09.2020

Wschowa

3

Monter sieci i instalacji sanitarnych

2

01.09.2020-25.09.2020

Wschowa

4

Ślusarz

2

28.09.2020-23.10.2020

Wschowa

5

Elektromechanik pojazdów samochodowych

3

28.09.2020-23.10.2020

Wschowa

6

Murarz-tynkarz

2

28.09.2020-23.10.2020

Wschowa

7

Introligator

3

02.09.2020-

27.09.2020

Zielona Góra

8

Krawiec

3

26.10.2020-

22.11.2020

Zielona Góra

9

Drukarz offsetowy

2

23.11.2020-

20.12.2020

Zielona Góra

10

Operator procesów introligatorskich

2

23.11.2020-

20.12.2020

Zielona Góra

11

Tapicer

3

23.11.2020-

20.12.2020

Zielona Góra

12

Ogrodnik

2

19.04.2021-

16.05.2021

Zielona Góra

13

Murarz-tynkarz

3

26.10.2020 –

22.11.2020

 

Zielona Góra

14

Piekarz

3

23.11.2020 –

20.12.2020

Zielona Góra

15

Cukiernik

3

23.11.2020 –

20.12.2020

Zielona Góra

16

Tapicer

2

15.03.2021-

18.04.2021

Zielona Góra

 

Murarz-tynkarz

Ł. Gilewski

2

04.01.2021-

31.01.2021

Zielona Góra

 

Fryzjer

O. Szamotuła

2

19.04.2021-

16.05.2021

Zielona Góra

Lp.

ZAWÓD

STOPIEŃ

DATA

MIEJSCE

1

Lakiernik samochodowy

2

01.09.2020-25.09.2020

Wschowa

2

Elektryk

3

01.09.2020-25.09.2020

Wschowa

3

Monter sieci i instalacji sanitarnych

2

01.09.2020-25.09.2020

Wschowa

4

Ślusarz

2

28.09.2020-23.10.2020

Wschowa

5

Elektromechanik pojazdów samochodowych

3

28.09.2020-23.10.2020

Wschowa

6

Murarz-tynkarz

2

28.09.2020-23.10.2020

Wschowa

7

Introligator

3

02.09.2020 - 27.09.2020

Zielona Góra

8

Krawiec

3

26.10.2020 - 22.11.2020

Zielona Góra

9

Drukarz offsetowy

2

23.11.2020 - 20.12.2020

Zielona Góra

10

Operator procesów introligatorskich

2

23.11.2020 - 20.12.2020

Zielona Góra

11

Tapicer

3

23.11.2020 - 20.12.2020

Zielona Góra

12

Ogrodnik

2

19.04.2021 - 16.05.2021

Zielona Góra


Loading...

Joomla templates by a4joomla