Lp.

ZAWÓD

STOPIEŃ

DATA

MIEJSCE

1

Lakiernik

2

02.09.2019-27.09.2019

Wschowa

2

Piekarz

2

02.09.2019-27.09.2019

Wschowa

3

Elektryk

3

02.09.2019-27.09.2019

Wschowa

4

Monter sieci i instalacji sanitarnych

2

02.09.2019-27.09.2019

Wschowa

5

Ślusarz

2

30.09.2019-25.10.2019

Wschowa

6

Stolarz

2

30.09.2019-25.10.2019

Wschowa

7

Piekarz

3

30.09.2019-25.10.2019

Wschowa

8

Cukiernik

2

30.09.2019-25.10.2019

Wschowa

9

Elektryk

2

30.09.2019-25.10.2019

Wschowa

10

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

2

30.09.2019-25.10.2019

Wschowa

11

Fotograf

2

13.01.2020-

09.02.2020

Zielona Góra

12

Krawiec

2

24.02.2020-

22.03.2020

 

13

Tapicer

2

25.11.2019-

22.12.2019

Zielona Góra

14

Fotograf

3

30.09.2019-

27.10.2019

Zielona Góra

15

Ogrodnik

3

28.10.2019-

24.11.2019

Zielona Góra

16

Introligator

3

03.09.2019-

29.09.2019

Zielona Góra

17

Introligator

2

28.10.2019-

24.11.2019

Zielona Góra

18

Kucharz

2

30.09.2019

25.10.2019

Nowa Sól

CKZiU Elektryk


 

SESJA STYCZEŃ –LUTY 2019

09.01.2019 GODZINA 900

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA KWALIFIKACJA A.68 R.23


09.01.2019 GODZINA 1300

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA KWALIFIKACJA R.24


10.01.2019 GODZINA 1000

CZĘŚĆ TEORETYCZNA KWALIFIKACJA A.18 A.68 T.06


10.01.2019 GODZINA 1200

CZĘŚĆ TEORETYCZNA KWALIFIKACJA R.24


11.01.2019 GODZINA 1200 I GODZINA 1600

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA KWALIFIKACJA A.18


Lp.

Zawód

Stopień

czas

miejsce

1

Ślusarz

2

03.09.2018-28.09.2018

Wschowa

2

Stolarz

2

03.09.2018-28.09.2018

Wschowa

3

Piekarz

2

03.09.2018-28.09.2018

Wschowa

4

Elektryk

2

03.09.2018-28.09.2018

Wschowa

5

Murarz-tynkarz

2

03.09.2018-28.09.2018

Wschowa

6

Lakiernik

2

01.10.2018-26.10.2018

Wschowa

7

Kucharz

2

01.10.2018-26.10.2018

Wschowa

8

Ogrodnik

3

05.11.2018-02.12.2018

Zielona Góra

9

Tapicer

2

05.11.2018-02.12.2018

Zielona Góra

10

Introligator

2

03.12.2018-21.12.2018

Zielona Góra

11

Fotograf

2

02.01.2019-10.02.2019

Zielona Góra

12

Ogrodnik

2

11.02.2019-10.03.2019

Zielona Góra

13

Kucharz

3

01.10.2019-

26.10.2019

Nowa Sól

14

kucharz

1

05.11.2018-30.11.2018

Nowa Sól

15

Blacharz samochodowy

3

05.11.2018-30.11.2018

Wschowa

16

Blacharz samochodowy

2

03.12.2018-11.01.2019

Wschowa

17

Stolarz

3

03.12.2018-11.01.2019

Wschowa

18

Lakiernik

1

03.12.2018-11.01.2019

Wschowa

19

Murarz - tynkarz

1

03.12.2018-11.01.2019

Wschowa

20

Cukiernik

3

28.01.2019-22.02.2019

Wschowa

21

Murarz- tynkarz

3

28.01.2019-22.02.2019

Wschowa

22

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

1

28.01.2019-22.02.2019

Wschowa

23

Elektromechanik pojazdów samochodowych

2

28.01.2019-22.02.2019

Wschowa

24

Ślusarz

1

25.02.2019-22.03.2019

Wschowa

25

Lakiernik

3

25.02.2019-22.03.2019

Wschowa

26

Piekarz

3

25.02.2019-22.03.2019

Wschowa

27

Elektromechanik pojazdów samochodowych

3

25.02.2019-22.03.2019

Wschowa

28

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

3

25.02.2019-22.03.2019

Wschowa

29

Stolarz

1

25.03.2019-19.04.2019

Wschowa

30

Elektromechanik pojazdów samochodowych

1

25.03.2019-19.04.2019

Wschowa

31

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

2

25.03.2019-19.04.2019

Wschowa

32

Cukiernik

1

06.05.2019-31.05.2019

Wschowa

33

Piekarz

1

06.05.2019-31.05.2019

Wschowa

34

Elektryk

1

06.05.2019-31.05.2019

Wschowa

35

Monter sieci i instalacji sanitarnych

1

06.05.2019-31.05.2019

Wschowa

36

Blacharz samochodowy

1

28.01.2019-22.02.2019

Wschowa

37

Tapicer

1

11.02.2019-

10.03.2019

Zielona Góra

38

Krawiec

1

08.04.2019-

19.05.2019

Zielona Góra

39

Fotograf

1

20.05.2019-

16.06.2019

Zielona Góra


Do końca tygodnia (do 7.09) składamy deklaracje na egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji styczniowej!

Joomla templates by a4joomla