DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO – WYCHOWAWCZYCH

W ROKU SZKOLNYM 2019/20

  • 14.10.2019 r. – Dzień Edukacji Narodowej
  • 02-03.01.2020 r. – dni pomiędzy Nowym Rokiem a świętem Trzech Króli
  • 12.06.2020 r. – piątek po Bożym Ciele

 

UWAGA!

Dni wolne oznaczają, że nie odbywają się wówczas zajęcia dydaktyczno–wychowawcze. Odbywają się natomiast zajęcia opiekuńcze – pod opieką dyżurujących nauczycieli.

 

Podst. prawna: § 6 pkt 1. Rozporządz. MEN z dnia 11 sierpnia 2017 r. (Dz. U. z 2017 r., poz. 1603)

 

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2019/20

I semestr

  1. 11.09
  2. 13.11(konsultacje)
  3. 11.12
  4. 22.01

II semestr

  1. 18.03 (konsultacje)
  2. 21.04 (konsultacje)
  3. 20.05

 

 

SPOTKANIA RADY RODZICÓW

 

 

I semestr

II semestr

  1.  11.09
  2.   11.12 
  1. 20.05
  2. 23.06  

 

Inne terminy:

a) zimowa przerwa świąteczna: 23 – 31.12.2019 r.

b) ferie zimowe 27.01 – 09.02.2020 r.

c) przerwa na Święta Wielkanocne: 09.04 – 14.04.2020 r.,

d) egzamin maturalny: od 6 do 23 maja 2020 r.

e) egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe:

sesja zimowa 9 - 10.01.2020 r.

sesja letnia 17 -18 czerwca 2020 r.

f) seria długich weekendów:

- 12-14 października; 1-3 listopada; 9-11 listopada; 23.12.2019 – 06.01.2020; 11-14 czerwca.

 

W dniu dzisiejszym uczniowie Nitek oddali hołd walczącym o Polskę w czasię II wojny światowej:

-uroczyste odśpiewanie Roty,

-minuta ciszy,

-złożenie zniczy pod dębem katyńskim.

Nasza młodzież już kolejny raz pokazała, że PAMIĘTA!

 

W dniu dzisiejszym odbył się powiatowy qiuz historyczny Wrzesień 39 – Pamiętamy.

W zmaganiach konkursowych brały udział drużyny z ZSP 5 Kożuchów, LO, ZSP 4 i ZSP 2 w Nowej Soli.

Tematem konkursu była tematyk września 1939 i II wojny światowej.

Najlepsza okazała się drużyna z LO w Nowej Soli.

Nasza drużyna walczyła dzielnie, ale ostatecznie zajęła zaszczytne IV miejsce.

Nitki reprezentowały:

Wiktoria Jasińska, Nikola Banach i Wiktoria Wilimberg z klasy I Abs.

 

Na widowni zasiadła sympatyczna klasa I Cpo z Panią Iwanną Sobierajewicz.

TERMINARZ ZAJĘĆ

oddziałów zaocznych

I SEM. R. SZK. 2019/2020

 

od 20.09.2019r. do 25.01.2020r.

Lp.

Data

Plan zajęć

 

19-21.09.2019r.

czwartek, piątek, sobota

 

26-28.09.2019r.

czwartek, piątek, sobota

17-19.10.2019r.

czwartek, piątek, sobota

 

24-26.10.2019r.

czwartek, piątek, sobota

14-17.11.2019r.

czwartek, piątek, sobota

 

21-23.11.2019r.

czwartek, piątek, sobota

 

28-30.11.2019r.

czwartek, piątek, sobota

 

12-14.12.2019r.

czwartek, piątek, sobota

 

19-21.12.2019r.

czwartek, piątek, sobota

 

09-11.01.2020r.

czwartek, piątek, sobota

 

13.01 - 25.01.2020r.

Egzaminy pisemne / ustne

 

do końca lutego

Egzaminy klasyfikacyjne/poprawkowe

 

TERMINARZ ZAJĘĆ

oddziałów zaocznych

II SEM. R. SZK. 2019/2020

od 13.02.2020r. do 10.06.2020r.

Lp.

Data

Plan zajęć

 

13-15.02.2020r.

czwartek, piątek, sobota

 

20-22.02.2020r.

czwartek, piątek, sobota

 

27-29.02.2020r.

czwartek, piątek, sobota

 

12-14.03.2020r

czwartek, piątek, sobota

 

19-21.03.2020r.

czwartek, piątek, sobota

 

26-28.03.2020r.

czwartek, piątek, sobota

 

28.03.2020r.

Koniec zajęć kl. 3 LO

ZMIANA PLANU

 

1-8.04.2020r.

Egzaminy pisemne / ustne - 3 LO

 

23-25.04. 2020r.

czwartek, piątek, sobota

 

14-16.05.2020r.

czwartek, piątek, sobota

 

21-23.05.2020r.

czwartek, piątek, sobota

 

28-30.05.2020r.

czwartek, piątek, sobota

 

01- 10.06.2020r.

Egzaminy pisemne / ustne

 

.

do końca sierpnia 2020r.

Egzaminy klasyfikacyjne

Egzaminy poprawkowe

 

Oddziały:

 

LO

TRZYLETNIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

ZM

SZKOŁA POLICEALNA – OPIEKUN MEDYCZNY

ZA

SZKOŁA POLICEALNA - TECHNIK ADMINISTRACJI

 

Lp.

ZAWÓD

STOPIEŃ

DATA

MIEJSCE

1

Lakiernik

2

02.09.2019-27.09.2019

Wschowa

2

Piekarz

2

02.09.2019-27.09.2019

Wschowa

3

Elektryk

3

02.09.2019-27.09.2019

Wschowa

4

Monter sieci i instalacji sanitarnych

2

02.09.2019-27.09.2019

Wschowa

5

Ślusarz

2

30.09.2019-25.10.2019

Wschowa

6

Stolarz

2

30.09.2019-25.10.2019

Wschowa

7

Piekarz

3

30.09.2019-25.10.2019

Wschowa

8

Cukiernik

2

30.09.2019-25.10.2019

Wschowa

9

Elektryk

2

30.09.2019-25.10.2019

Wschowa

10

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

2

30.09.2019-25.10.2019

Wschowa

11

Fotograf

2

13.01.2020-

09.02.2020

Zielona Góra

12

Krawiec

2

24.02.2020-

22.03.2020

 

13

Tapicer

2

25.11.2019-

22.12.2019

Zielona Góra

14

Fotograf

3

30.09.2019-

27.10.2019

Zielona Góra

15

Ogrodnik

3

28.10.2019-

24.11.2019

Zielona Góra

16

Introligator

3

03.09.2019-

29.09.2019

Zielona Góra

17

Introligator

2

28.10.2019-

24.11.2019

Zielona Góra

18

Kucharz

2

30.09.2019

25.10.2019

Nowa Sól

CKZiU Elektryk

19

Lakiernik

3

28.10.2019

22.11.2019

Wschowa

20

Blacharz samochodowy

3

28.10.2019

22.11.2019

Wschowa

21

Murarz-tynkarz

2

28.10.2019

22.11.2019

Wschowa

22

Murarz-tynkarz

PO GIMNAZJUM

1

28.10.2019

22.11.2019

Wschowa

23

Lakiernik samochodowy

1

25.11.2019

20.12.2019

Wschowa

24

Blacharz samochodowy

1

25.11.2019

20.12.2019

Wschowa

25

Murarz-tynkarz

Szkoła PODSTAWOWA

 

25.11.2019

20.12.2019

Wschowa

26

Stolarz

3

07.01.2020

14.02.2020

Wschowa

27

Elektromechanik pojazdów samochodowych

2

07.01.2020

14.02.2020

Wschowa

28

Murarz-tynkarz

3

07.01.2020

14.02.2020

Wschowa

29

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

1

07.01.2020

14.02.2020

Wschowa

30

Ślusarz

3

17.02.2020

13.03.2020

Wschowa

31

Monter sieci i instalacji sanitarnych

1

17.02.2020

13.03.2020

Wschowa

32

Elektromechanik pojazdów samochodowych

3

17.02.2020

13.03.2020

Wschowa

33

Ślusarz

1

16.03.2020

10.04.2020

Wschowa

34

Stolarz

1

16.03.2020

10.04.2020

Wschowa

35

Kucharz

3

16.03.2020

10.04.2020

Wschowa

36

Elektromechanik pojazdów samochodowych

1

16.03.2020

10.04.2020

Wschowa

37

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

3

16.03.2020

10.04.2020

Wschowa

38

Elektryk

1

18.05.2020

10.06.2020

Wschowa

 

Joomla templates by a4joomla