Drukuj
Kategoria: 2019-20
Odsłony: 284

Onlinowy konkurs fryzjerski „ (Nie)codzienny Look” rozstrzygnięty!

Ostatnia zmiana systemu nauczania spowodowała, że w różny sposób pragniemy zachęcić młodzież do niecodziennych form spędzania czasu wolnego.  Zamknięte salony fryzjerskie  spowodowały, że młodzież  z naszej szkoły stęskniła się za pogłębianiem wiedzy w kierunku fryzjerstwa praktycznego.
Pani Iwona Frankowska, nauczyciel zawodu postanowiła wyjść  naprzeciw oczekiwaniom uczniów. Dnia 30.04.2020r. zorganizowała internetowy konkurs fryzjerski.

Zadaniem ucznia było zrobienie zdjęcia lub nakręcenie filmiku  dokumentującego w jaki sposób kreują  „(Nie)codzienny Look”.  Właśnie o takiej tematyce uczniowie klas branżowych w zawodzie fryzjer  zmagali się z zadaniem uczesania i wystylizowania niecodziennej fryzury dziennej.
Po burzliwych naradach w formie on-line  jury  w składzie:

wyłoniło szczęśliwego zwycięzcę, a raczej dwóch. Dwie fryzury były wyjątkowo śliczne i dopracowane w najmniejszym szczególe, zwłaszcza że wykonały je  uczennice klas pierwszych.

Miejsce I  ex aequo zdobyła:
Izabela Śmiglewska z  1APO  oraz Wiktoria Rychlińska z 1ABS.

Gratulacje dla przyszłych  fryzjerów.

Takie działania pokazują Wam, jak można radzić sobie w nowej, trudnej rzeczywistości kwarantanny, można aktywnie i to poza komputerem ;) spędzać czas wolny, wtedy Wasza pomysłowość nie śpi, co widać na załączonym obrazku.