Designed by Freepik

Drodzy Ósmoklasiści,


przed Wami najważniejsza decyzja w dotychczasowym życiu. Wybieracie nową szkołę, często kierunek, który wpłynie na to, co będziecie robić zawodowo.
Decydujcie mądrze, tak, by być spełnionym i szczęśliwym. Co mamy do zaoferowania? Wystarczy przeczytać poniższy tekst.Przede wszystkim jesteś wyjątkowy. Zmień swoje wyobrażenie o szkole, rozwiń skrzydła, wyjdź z cienia, zdobądź zawód właśnie u nas, bo Nitki to połączenie tradycji z nowoczesnością, szkoły z przyjemnością i człowieka z ulubioną pracą! - ....czytaj dalej

Requiescat in Pace!

Nasi młodsi koledzy zapewne nawet nie wiedzą, jak wyglądał pan Wolniewicz. Dla mnie to był ten pierwszy Vice.  To ten pan wprowadzał mnie w zawód. Kto mnie zna, te wie, że Nitki to nie jest moja pierwsza praca, więc musiał być już jakiś Vice. Właśnie taka jest różnica, że o Wolniewiczu po prostu chcę pamiętać, choć był to mój przełożony i wcale nie był "luzik".

admin

Joomla templates by a4joomla