Designed by Freepik

Drodzy Ósmoklasiści,


przed Wami najważniejsza decyzja w dotychczasowym życiu. Wybieracie nową szkołę, często kierunek, który wpłynie na to, co będziecie robić zawodowo.
Decydujcie mądrze, tak, by być spełnionym i szczęśliwym. Co mamy do zaoferowania? Wystarczy przeczytać poniższy tekst.Przede wszystkim jesteś wyjątkowy. Zmień swoje wyobrażenie o szkole, rozwiń skrzydła, wyjdź z cienia, zdobądź zawód właśnie u nas, bo Nitki to połączenie tradycji z nowoczesnością, szkoły z przyjemnością i człowieka z ulubioną pracą! - ....czytaj dalej

Z głębokim żalem informujemy, że zmarł Pan Bogusław Wolniewicz, wieloletni wicedyrektor i nauczyciel zawsze oddany młodzieży i sprawom Naszej Szkoły. Z Nitkami związał się w 1987 r., uczył historii i WOS. Od 1992 r. pełnił funkcję wicedyrektora. W 1999 roku przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek 16 lutego 2021 r. o godz. 10.30 mszą św. w kościele pw. św. Antoniego. Pogrzeb będzie miał miejsce o godzinie 12.00 na cmentarzu przy ulicy Wandy.

Panie Bogusławie, na zawsze pozostanie Pan w naszej pamięci…


Joomla templates by a4joomla