Designed by Freepik

Drodzy Ósmoklasiści,


przed Wami najważniejsza decyzja w dotychczasowym życiu. Wybieracie nową szkołę, często kierunek, który wpłynie na to, co będziecie robić zawodowo.
Decydujcie mądrze, tak, by być spełnionym i szczęśliwym. Co mamy do zaoferowania? Wystarczy przeczytać poniższy tekst.Przede wszystkim jesteś wyjątkowy. Zmień swoje wyobrażenie o szkole, rozwiń skrzydła, wyjdź z cienia, zdobądź zawód właśnie u nas, bo Nitki to połączenie tradycji z nowoczesnością, szkoły z przyjemnością i człowieka z ulubioną pracą! - ....czytaj dalej

Konkurs rowerowy o nagrodę Dyrektora Szkoły oraz 6 z wychowania fizycznegoKażdy uczeń,  aby zostać uczestnikiem konkursu, musi pobrać  darmową aplikację AKTYWNE MIASTA. Aplikację należy pobrać jak najszybciej, ponieważ konkurs trwa już od 21 marca a zakończy się 21 maja.

Zwycięży uczeń naszej szkoły, który pobierze aplikację, zarejestruje się w grupie Nowa Sól, ZSP 2 i „wykręci” największą ilość kilometrów. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniach 1- 3 czerwca.  

Trasy rowerowe czekają na Ciebie!!!

Pamiętaj „Ruch zastąpi prawie każdy lek, podczas gdy żaden lek nie zastąpi ruchu” (W. Oczko).

Joomla templates by a4joomla