Designed by Freepik

Drodzy Ósmoklasiści,


przed Wami najważniejsza decyzja w dotychczasowym życiu. Wybieracie nową szkołę, często kierunek, który wpłynie na to, co będziecie robić zawodowo.
Decydujcie mądrze, tak, by być spełnionym i szczęśliwym. Co mamy do zaoferowania? Wystarczy przeczytać poniższy tekst.Przede wszystkim jesteś wyjątkowy. Zmień swoje wyobrażenie o szkole, rozwiń skrzydła, wyjdź z cienia, zdobądź zawód właśnie u nas, bo Nitki to połączenie tradycji z nowoczesnością, szkoły z przyjemnością i człowieka z ulubioną pracą! - ....czytaj dalej

Na stronie http://zsp2-nitki.pl/moodle/ możesz przekonać się, czy zdałeś, o ile pamiętasz swoje odpowiedzi, lub czy zdałbyś maturę pisemną z języka niemieckiego w 2021 roku.

użytkownik: abi2021

hasło: Abi2021!

 

Oczywiście to tylko zabawa i nie ma żadnej gwarancji, że sam zrobiłem ten test poprawnie :) Na stronie OKE wciąż nie ma oficjalnego klucza, bo...póki nie zostanie sprawdzona określona partia prac maturalnych, taki klucz po prostu nie istnieje. Są ku temu powody!

Jeżeli ktoś ma ochotę, to może sobie zobaczyć przykład wykorzystania platformy moodle. 

Test zostanie wyłączony 1 czerwca 2021!

Powyższa metoda ma pewną wadę, jeśli na test wejdzie kilka osób jednocześnie. Dlatego polecam założenie konta. Potem wchodzimy na strona główna, ABI 2021 i klikamy na zapisz mnie.

Joomla templates by a4joomla